مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت زرشک پفکی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات زرشک پفکی صادراتیفروش زرشک پفکی صادراتی ممتاز

بسیاری از محصولات زرشک در بازارهای جهانی شناخته شده نیست، بنابراین برای تولید محصولی با درجه کیفیت بالا، توجه بیشتری برای کاشت و برداشت محصول لازم است. ایران از بزرگترین تولید کننده زرشک از جمله زرشک پفکی صادراتی خشک است که قیمت آن به رنگ و طعم و ظاهر و نوع بسته بندی زرشک وابسته است و قیمت روز آن از سایت های معتبر اینترنتی قابل دسترسی است.

آخرین قیمت زرشک پفکی صادراتی

مشخصات زرشک پفکی صادراتی

مشخصات زرشک پفکی صادراتی گیاه زرشک درختچه ای است که به طور معمول دارای گل های زرد و میوه های قرمز با طعم ترش است. بارزترین ویژگی های زرشک پفکی صادراتی رنگ قرمز تیره، شکل فشرده و طعم ترش آن است. گونه های زرشک در مناطق خشک ایران و به خصوص خراسان جنوبی کاشته می شود و از آن به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود.

آگاهی از زمان برداشت محصول و روش های مناسب کاشت و خشک کردن زرشک می تواند کیفیت آن را افزایش داده و جایگاه این میوه را در بازارهای داخلی و جهانی تقویت کند و محصولی درجه یک و مناسب صادرات حاصل آید تا سود بسیاری داشته باشد.

زرشک پفکی صادراتی اندازه ای درشت و یکدست دارد و باید تازه و سالم و مرغوب باشد تا قابلیت صادرات را داشته باشد. زرشک پفکی نه زیاد خشک و شکننده است و نه رطوبت دار و نرم است و باید بین این دو حالت و متعادل باشد. رنگ این محصول صادراتی باید قرمز خوش رنگ و روشن باشد و نباید تیره و کدر باشد.

گاهی برای درخشان شده و زیبایی ظاهر زرشک صادراتی کمی روغن به آن اضافه می کنند که البته باید مقدار آن کم باشد و بوی روغن از آن به مشام نرسد.

فروش زرشک پفکی صادراتی ممتاز

فروش زرشک پفکی صادراتی ممتاز برای تولید زرشک پفکی، شاخه های گیاه همراه با میوه آن قطع می شود و بعد در مکانی که در هر چهار سوی آن جریان هوای مداوم وجود دارد قرار می گیرد. خشک کردن زرشک معمولا 4 تا 5 ماه طول می کشد. پس از آنکه زرشک خشک شد توسط یک دستگاه از شاخه ها جدا می شود و سپس برای از بین بردن ناخالصی های خارجی از دستگاه خلاء عبور می کند.

تولید کنندگان زرشک پفکی در خراسان از برترین سازندگان این محصول هستند که آن را کیفیتی اعلا و قیمتی مناسب تهیه و روانه بازارهای خرید و فروش در همه کشور می کنند و خود از اولین و مهم ترین فروشندگان این محصول به شمار می آیند.

بازارهای خشکبار و فروش آجیل و فروشگاههای بزرگ نیز از دیگر فروشندگان زرشک ممتاز هستند و گاهی برای فروش زرشک پفکی شرایط خاص قائل شده و با تخفیف ویژه آن را به فروش می رسانند.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید