مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زرشک کوهی خشک درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

چگونه زرشک کوهی خشک کنیم؟فروش زرشک کوهی خشک عمده

خرید زرشک کوهی خشک درجه یک می بایست به صورت مستقیم از کسانی که این محصول و داروی گیاهی را از کوه ها جمع آوری و خشک می کنند انجام شود، فروش زرشک کوهی توسط مردم محلی انجام می شود، و پس از خشک نمودن با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می گیرد، البته مراکز فروش داروهای گیاهی نیز از دیگر محل های فعال در زمینه خرید زرشک کوهی خشک درجه یک می باشد.

خرید زرشک کوهی خشک درجه یک

چگونه زرشک کوهی خشک کنیم؟

چگونه زرشک کوهی خشک کنیم؟ در ایران گونه های مختلف زرشک وجود دارد، که زرشک کوهی از انواع مختلف این محصول به شمار می آید، زرشک کوهی پس از برداشت توسط مردم محلی و بومی به صورتی که دارای شاخه باشد و یا این که از شاخه جدا شده و در روی سطحی صاف و در زیر نور خورشید به صورت مستقیم خشک می شود.

زرشک کوهی در صورتی که در زیر نورخورشید قرار بگیرد در مدت زمان کوتاهی خشک می شود و در عین حال به دلیل خشک شدن در زیر نور مستقیم آفتاب از کیفیت آن کاسته شده و دارای رنگی تیره تر می باشد، به همین دلیل این نوع از زرشک دارای قیمتی پایین تر نسبت به سایر زرشک های موجود در بازار دارد به همین دلیل این زرشک دارای طرفداران و مشتریان بیشتری در ایران می باشد.

این زرشک به دلیل خشک شدن در زیر نور خورشید از بهداشت و کیفیت پایینی برخوردار می باشند، این محصول چندین ماه زودتر از زرشک های دیگر وارد بازار مصرف می شوند، از دیگر خصوصیات این محصول ارگانیک بودن و طبیعی بودن این زرشک است زیرا در طی روند خشک نمودن این محصول از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده به همین دلیل دارای رنگی کدر می باشد. خواص زرشک کوهی در مقایسه با سایر زرشک های موجود در بازار به دلیل ارگانیک بودن آن بسیار زیاد است.

این محصول در فصل پاییز از کوه ها و مراتع برداشت شده و به شیوه های کاملا طبیعی خشک شده و به صورت عمده و کیلویی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

فروش زرشک کوهی خشک عمده

فروش زرشک کوهی خشک عمده فروش زرشک عمده کوهی خشک علاوه بر مردم محلی توسط عطاری ها و هم چنین مراکز فروش خشکبار در بازار انجام می شود، این مراکز پس از خرید این محصول از مردم بومی اقدام به فروش عمده آن در بین خریداران می کنند.

البته وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فعال نیز در زمینه فروش این محصول فعال بوده و فروش این محصول را به صورت غیر حضوری و آنلاین در بین خریداران انجام می دهند و پس از ثبت سفارش توسط خریداران اقدام به ارسال آن به شهرهای مختلف ایران در کوتاه ترین زمان ممکن می کنند.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید