مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زرشک پفکی امسالی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تشخیص زرشک پفکی امسالیفروش زرشک پفکی امسالی اعلا

زرشک پفکی، مرغوب ترین نوع زرشک است که به صورت ویژه خشک می‌شود. هر ساله در اواسط پاییز، زرشک ها رسیده، برداشت شده و برای خشک کردن به انبار های مخصوصی منتقل می شوند. این زرشک ها پس از خشک شدن، در بهار و تابستان بعدی به عنوان زرشک امسالی به بازار عرضه می شوند.

خرید عمده زرشک پفکی امسالی را می توانید از طریق این فروشگاه اینترنتی انجام دهید. این محصولات دارای طعم مطبوع و رنگ‌ طبیعی و کاملا بهداشتی هستند.

خرید عمده زرشک پفکی امسالی

تشخیص زرشک پفکی امسالی

تشخیص زرشک پفکی امسالی

زرشک یا یاقوت سرخ، میوه ای بسیار کوچک است که طبیعتی سرد و خشک دارد. با توجه به طعم ترش آن، کمتر به صورت تازه مصرف شده و معمولا به صورت خشکبار استفاده می شود. زرشک همچون زعفران‌ نماد خراسان‌جنوبی است و زندگی بسیاری از مردم این منطقه با کشت این محصولات گره خورده است.

باید گفت دو نوع زرشک در طبیعت وجود دارد، زرشک سیاه و قرمز. زرشک قرمز برخلاف نوع سیاه آن بدون هسته است و در مقابل ارزش غذایی زرشک سیاه بیشتر است. زرشک سیاه به صورت تازه و زرشک قرمز غالبا به صورت خشک شده مصرف می شوند. زرشک سیاه خودرو و کوهی است اما زرشک قرمز ، محصولی پرورشی و باغی است.

زرشک پفکی که دور از نور و در بارگاه خشک‌ می شود، دارای ارزش غذایی بالاتر و ظاهر بهتری است. بارگاه محیطی خشک، خنک و بدون رطوبت است. نور کمی داشته و هوا در آن در جریان است‌. شرایط محیطی بارگاه، باعث می‌شود تا زرشک ها به صورت طبیعی در دوره زمانی ۲ تا ۶ ماهه خشک شوند.

عدم تابش نور مستقیم خورشید، باعث حفظ رنگ قرمز طبیعی میوه شده و محصول نسبت به زرشک دانه اناری که در معرض نور آفتاب خشک می‌شود از حجم بیشتری برخوردار است‌.

زرشک‌ امسالی بهترین نوع زرشک است که تازگی آن قابل مشاهده است. این زرشک دارای دانه هایی گرد با بافت نرم و چروک است.دارای رنگ قرمز روشن و شفاف است. زرشک های کهنه و مانده، بافت خشک تری داشته و تیره تر هستند. طعم زرشک پفکی امسالی، ترش مطبوع بوده و از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

فروش زرشک پفکی امسالی اعلا

فروش زرشک پفکی امسالی اعلا

زرشک جزو کالاهای صادراتی ایران است به طوریکه زرشک قائن و زیرکوه ایران طرفداران بسیاری در نقاط مختلف دنیا دارد. این محصول علاوه بر استفاده در پخت و پز به عنوان چاشنی و تزئین غذا، به عنوان یک دارو گیاهی نیز استفاده می شود.

فروش زرشک پفکی اعلا از طریق فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه خشکبار هم انجام‌ می شود، که با کاهش واسطه گران، محصول را به طور مستقیم از باغدار و تولید کننده به دست مشتریان نهایی می‌فرستند‌.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید