مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش زرشک پفکی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید .....

شیوه نگهداری زرشک پفکی قائناتقیمت بهترین زرشک پفکی قائنات امسال

زرشک یک محصول گیاهی است، که میوه های کوچکی به رنگ سرخ دارد و طعم آن ها بسیار ترش است. این محصول عمدتا به عنوان چاشنی یا تزئین در غذا های سنتی ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. شهرستان قائنات در استان خراسان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده این محصول در ایران شناخته می شود. شرکت پخش و فروش زرشک پفکی قائنات، این محصول را به صورت مستقیم و از تولید به مصرف به خریداران ارائه می دهد.

شرکت فروش زرشک پفکی قائنات

شیوه نگهداری زرشک پفکی قائنات

شیوه نگهداری زرشک پفکی قائنات زرشک پفکی قائنات که ما در آشپزی ایرانی مورد استفاده قرار می دهیم، یکی از انواع خشکبار است، که از طریق خشک و فراوری کردن میوه های تازه و آبدار زرشک تولید می گردد. پس نگهداری کردن از این محصول هم مانند سایر انواع خشکبار دارای روش خاصی است. در ادامه شیوه نگهداری این محصول را بررسی می کنیم.

برای اینکه زرشک را بتوان مدت زمان بیشتری نگهداری کرده و مورد استفاده قرار داد، باید آن را در جایی خشک، خنک، دور از نور خورشید و رطوبت قرار داد. چرا که گرمای هوا یا رسیدن رطوبت به این محصول موجب فساد سریع آن می شود و نور نیز رنگ آن را به سرعت تغییر می دهد.

یهترین شرایط برای حفظ این محصول، قرار دادن آن در داخل فریزر است. برای این کار باید ابتدا زرشک را به خوبی در داخل آب بشویید، تا تمام گرد و غبار آن از بین برود. سپس آن را با دقت خشک و آبکشی نمایید.

وقتی مطمئن شدید که زرشک شما دیگر هیچ رطوبتی ندارد، آن را در داخل ظروف دربسته یا کیسه پلاستیکی بسته بندی کرده و سپس در فریزر قرار دهید. بدین ترتیب رنگ سرخ آن به مرور زمان تغییر نمی کند و کیفیت و طعم خود را از دست نمی دهد.

قیمت بهترین زرشک پفکی قائنات امسال

قیمت بهترین زرشک پفکی قائنات امسال بهترین زرشک پفکی تولید شده در کشور ما به شهرستان قائنات تعلق دارد. چرا که این منطقه به طور طبیعی تمام شرایط اقلیمی لازم برای رشد این گیاه را داراست.

نرخ و قیمت زرشک پفکی قائنات امسال بر اساس میزان کشت و تولید این محصول و حجم عرضه و تقاضای بازار تعیین شده است. البته میزان تورم داخلی هم تاثیر زیادی بر بهای آن می گذارد، چرا که تمام هزینه های تولید محصول را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

اگر شما عزیزان تمایل دارید که این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید، می توانید همین حالا و از طریق همین وب سایت برای ثبت کردن سفارش آن اقدام کنید. ما به محض دریافت کردن سفارشات شما محصول را از طریق پیک یا پست برایتان ارسال خواهیم کرد.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید