مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زرشک سیاه بی دانه اصل

آنچه در این مقاله می خوانید .....

قطب اصلی تولید زرشک سیاه بی دانهخرید زرشک سیاه بی دانه درجه یک

امروزه ایران به عنوان تولید کننده برتر محصول زرشک در دنیا به شمار آمده است که دو عامل اصلی و مهم کیفیت و بسته بندی محصول زرشک نقش بسزایی در صادرات آن داشته که در تنوع رنگ قرمز و سیاه از نوع دانه دار و بی دانه تولید می شود که زرشک سیاه بی دانه سالانه در تعداد حجم بالا با کیفیت عالی و قیمت مناسب به روش مستقیم و بدون واسطه به اکثر کشورهای اروپایی، آمریکایی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود که صادرات نقش مهمی در اقتصاد کشور بوجود می آورد.

صادرات زرشک سیاه بی دانه اصل

قطب اصلی تولید زرشک سیاه بی دانه

قطب اصلی تولید زرشک سیاه بی دانه

در حال حاضر بیرجند در استان خراسان جنوبی قطب اصلی تولید انواع زرشک از جمله تولید زرشک سیاه است که توانسته با پیشرفت علم و فنآوری های روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت نکات و اصول بهداشتی و همچنین استفاده از شرایط محیطی و دمایی مناسب و نیز استفاده از مواد اولیه مرغوب و پتانسیل های موجود در این زمینه از تولیدات گسترده ای برخوردار باشد.

شایان ذکر است زرشک بیرجند در انواع گوناگون و نیز در ارقام مختلف به صورت دانه دار و بی دانه و نیز دو رنگ سیاه و قرمز تولید می شود که هر کدام بسته به نوع خود از خواص و کاربرد جداگانه برخوردار بوده که برای سلامت بدن انسان بسیار حائز اهمیت می باشد.

اینمحصول عمده از ارزش غذایی ودارویی زیادی برخوردار است که با توجه به خواص بی نظیری که دارد در درمان انواع بیماری ها از قبیل: پاکسازی کبد، روشنی پوست صورت، تنظیم کننده دستگاه گوارش، رفع یبوست و غیره بسیار پرکاربرد و دارای اهمیت است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

زرشک سیاه به دلیل ماندگاری رنگ، غلظت بالا، طعم و مزه عالی که دارد از محبوبیت خاصی بین مشتریان داخلی و خارجی برخوردار است که صادرات آن به کشورهای همجوار تابع قوانین و مقررات خاص گمرکی می باشد.

خرید زرشک سیاه بی دانه درجه یک

خرید زرشک سیاه بی دانه درجه یک

زرشک سیاه بی دانه یکی از انواع زرشک های مرغوب و تولید شده از کوهستانهای مختلف ایران است که استفاده از روش های اینترنتی در خرید زرشک سیاه بی دانه درجه یک، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

از آنجا که رویش زرشک سیاه، به صورت طبیعی انجام می شود بیشتر هزینه های روند تولید، به جمع آوری و خشک کردن آن اختصاص می یابد که خرید اینترنتی محصول به روش آنلاین و غیرحضوری در تعیین قیمت ارزان آن و همچنین دسترسی به محصولی با کیفیت عالی به طور آسان و سریع و نیز افزایش تولیدات و فروش و سود بیشتر آن نقش بسزایی خواهد داشت.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید