مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده زرشک خشک مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید .....

چگونگی صادرات زرشک خشک ایرانخرید زرشک خشک به صورت عمده

در بسیاری از غذاهای ایرانی، از انواع زرشک خشک استفاده می شود. مربای زرشک، شربت زرشک و… همگی از خوشمزه ترین و پر استقبال ترین فرآورده های زرشک خشک هستند.

در حال حاضر با توجه به کیفیت بالای انواع زرشک خشک مرغوب ایرانی، بازار صادرات زرشک خشک بسیار خوب بوده و کشورهای کثیری از جمله کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می دهند.

صادرات عمده زرشک خشک مرغوب

چگونگی صادرات زرشک خشک ایران

چگونگی صادرات زرشک خشک ایران

مراحل بسیار زیادی وجود دارد که شما برای صادرات زرشک باید یک به یک آن ها را پیگیری کنید، در این قسمت به ارائه آن ها خواهیم پرداخت:

  1. انجام بسته بندی زرشک و لیبل زنی صادراتی:

پس از اینکه زرشک خود را به فراوری لازم رساندید، باید برای حفظ کیفیت زرشک از بسته بندی مناسبی استفاده نمایید. در بسته بندی زرشک باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان زرشک شما تا قبل از رسیدن به سردخانه، در بسته‌ بندی نایلونی قرار نگیرد در غیر این صورت دچار آفت زدگی خواهد شد.

2. ارائه محموله زرشک به گمرک

شما می‌ توانید زرشک را از تمامی گمرک های کشور به صادرات برسانید. برای این کار حتماً باید گواهی سلامت زرشک خود را درخواست نمایید.

3. دریافت بارنامه محموله زرشک تسویه های لازم

برای اینکه بتوانید بارنامه خود را دریافت نمایید، شرکت های حمل و نقل یک پیش نویس از برنامه را به شما ارائه می دهند و در این پیش نویس صحت تحویل بار و هزینه های حمل و نقل ذکر شده است. در واقع با دریافت بارنامه می توان فهمید که بار کاملاً آماده حرکت به سمت کشور هدف می باشد.

4. دریافت الباقی مدارک و گواهی مبدا مربوط به زرشک

مبداء تولید و صادرات محصول در این مدرک نشان داده است. پس از این مرحله باید تمامی مدارک اصلی بار که مربوط به خریدار است برای خریدار ارسال شود. این ارسال نامه می تواند همراه با بار انجام شود یا از طریق روش های پستی دیگر.

خرید زرشک خشک به صورت عمده

خرید زرشک خشک به صورت عمده

به دلیل استفاده بالا از این سری محصولات، بازار خرید زرشک خشک شده بسیار خوب بوده و افراد در اقصی نقاط کشور نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می دهند. در این زمینه روش های خرید کثیری وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها زرشک خود را تهیه کنید.

یکی از آن ها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع زرشک عمده خشک شده است، اما با توجه به شرایط فعلی جهان چنین روش خریدی به شما توصیه نمی شود، بهتر است که از درگاه اینترنتی نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید. در این صورت خرید برای شما به صرفه تر خواهد شد و در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید