مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی زرشک پفکی بیرجند

آنچه در این مقاله می خوانید .....

5 مشخصه زرشک پفکی بیرجندقیمت بهترین زرشک پفکی بیرجند

خرید زرشک پفکی بیرجند به صورت عمده از عمده فروشی های معتبر دارای مزایای بیشتری نسبت به خرید این محصول به صورت جزئی از فروشندگان و مراکز غیر معتبر می باشد.

خرید عمده زرشک پفکی بیرجند از عمده فروشی ها سبب می گردد قیمت خرید محصول مورد نظر برای خریدار کاهش پیدا کند و عمده فروشان معتبر، این محصول را به صورت مرغوب و عاری از هر گونه زرشک مخلوطی به خریداران عرضه نمایند.

عمده فروشی زرشک پفکی بیرجند

5 مشخصه زرشک پفکی بیرجند

5 مشخصه زرشک پفکی بیرجند زرشک از محصولاتی می باشد که در سبد غذایی خانوار ایرانی نقش پررنگی دارا می باشد و علاوه بر مصارف خوراکی که دارد دارای خواص و فواید دارویی زیادی نیز بوده و به همین دلیل مصرف بالایی در بین ایرانی ها دارد.

زرشک های تولید شده در کشور دارای کیفیت های متنوعی بوده و علت تنوع کیفیت این محصول نحوه ی خشک کردن آن می باشد. انواع زرشکی که در ایران تولید می گردند عبارتند از زرشک پفکی، زرشک دانه اناری و زرشک کوهی ارگانیک.

یکی از بهترین نوع زرشک ایران زرشک پفکی بیرجند می باشد که به عنوان یک زرشک لوکس به کشور های اروپایی و بعضی از کشور های آسیایی نیز صادر می گردد.

زرشک پفکی بیرجند به دلیل استفاده نشدن سموم و کود های شیمیایی در مراحل تولید و همچنین نحوه صحیح خشک شدن آن، از نظر کیفی در درجه بالایی قرار می گیرد و به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارد قیمت گران تری نیز نسبت به دو نوع دیگر زرشک یعنی دانه اناری و زرشک کوهی دارا می باشد.

از مشخصه های زرشک پفکی بیرجند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

این زرشک فاقد دانه های دم دار می باشد و هیچ گونه دانه های له شده، دانه های کرم خورده، دانه های پوک و مواد خارجی از قبیل شن ریزه و خار و خاشاک در این نوع زرشک وجود ندارد.رنگ زرشک پفکی بیرجند قرمز متمایل به سیاه بوده و دارای دانه های درشت، سالم و یکدست می باشد. از دیگر ویژگی های زرشک پفکی بیرجند نداشتن رطوبت می باشد که باعث ماندگاری بالای این محصول گردیده است.

قیمت بهترین زرشک پفکی بیرجند

قیمت بهترین زرشک پفکی بیرجند زرشک پفکی بیرجند همانند محصولات دیگر دارای کیفیت های متنوعی می باشد. برای مثال زرشک پفکی درجه یک فاقد رطوبت بوده و دانه های پوچ و بور ندارد. همچنین این محصول خشک و شکننده نیست و مواردی از این قبیل.

هرچه زرشک دارای ویژگی های ظاهری و کیفی مناسب تری باشد قیمت آن نیز با افزایش روبرو می شود.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت زرشک پفکی بیرجند خرید آن به صورت فله ای یا بسته بندی شده می باشد. زرشک فله ای به دلیل نداشتن هزینه های بسته بندی با قیمت کمتری به فروش می رسد.

از دیگر عواملی که در تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد نوسانات و آشفتگی بازار می باشد.

همچنین کمبود برداشت سالیانه این محصول، جنگ و آشفتگی و ترس بازار و اقتصاد نیز باعث افزایش قیمت این محصول می شود.

برای استعلام قیمت بهترین زرشک پفکی بیرجند راه های گوناگونی وجود دارد. یکی از بهترین راه های استعلام قیمت این محصول مراجعه به سایت های معتبر فروش زرشک پفکی بیرجند می باشد.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید