مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان زرشک سیاه کوهی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید .....

5 مشخصه زرشک سیاه کوهی مرغوبخرید زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی

فروشندگان زرشک سیاه کوهی مرغوب در سطح کشور به صورت پراکنده وجود دارند که این محصول را در اشکال مختلفی به صورت فله ای یا بسته بندی شده ارائه می کنند. لذا خریداران در اقصی نقاط کشور می توانند براحتی این محصول را به صورت اینترنتی خریداری کنند و با این وجود باید گفت دسترسی همگان به زرشک سیاه راحت می باشد.

فروشندگان زرشک سیاه کوهی مرغوب

5 مشخصه زرشک سیاه کوهی مرغوب

5 مشخصه زرشک سیاه کوهی مرغوب ۵ مشخصه زرشک سیاه کوهی شامل موارد زیر می باشد:

  • زرشک سیاه کوهی دارای رنگ سیاه و از نوع هسته دار است که در تهیه دمنوش و برای آبگیری بکار می رود و در مناطق کوهستانی با آب و هوای سرد و معتدل در کنار رودخانه ها و نقاط مرطوب به صورت خودرو می روید.
  • این زرشک بسیار آبدار بوده که در زمان اولیه تبدیل شدن گل به میوه دارای رنگ صورتی است و به مرور رنگ آن آلبالویی می شود و در شهریور ماه که به طور کامل می رسد رنگ آن سیاه خواهد شد.
  • زرشک سیاه کوهی دارای طبع سردی است و منبع ویتامین ث بوده که پیشگیری کننده از بیماری های قلبی و عروقی، فشارخون، سرماخوردگی می باشد.
  • دارای خواص آنتی باکتریال است و با انواع بیماری های عفونی و قارچی مبارزه می کند و به دلیل داشتن خاصیت ضد التهابی درمان کننده بیماری های التهابی مانند روماتیسم می باشد.
  • به دلیل داشتن فیبر بالا برای بیماران گوارشی و روده مفید بوده و به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کنندگی به درمان اسهال و عفونت مجاری ادراری کمک می کند و همچنین پیشگیری کننده از دیابت خواهد بود.

خرید زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی

خرید زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی خرید زرشک سیاه کوهی و مرغوب ایرانی در بازار به وفور انجام می شود و مشتریان هر یک با اهداف مشخصی سعی در خرید آن در بهترین کیفیت ها را دارند. لذا توانسته اند با خرید این نمونه از زرشک بهترین استفاده را از آنها برده و رضایت کاملی از آن داشته باشند.

زرشک سیاه مرغوب بسیار کشیده، درشت و درخشنده بوده است و عاری از رطوبت بوده که پوست آن نیز فاقد چروکیدگی می باشد و مصارف دارویی، پزشکی دارد. همچنین طعم آن بدون تلخی و کاملا ترش است که کاملا پاک شده و بدون کرم خوردگی، پوکی و بدون ساقه بدست مشتریان می رسد.

زرشک سیاه به دلیل اینکه به صورت خودرو و بدون دخالت انسان رشد نموده و در فرایند روییدن آن کود یا سمومی بکار نرفته ارگانیک بوده است. لذا از خواص بیشتری نسبت به زرشک قرمز برخوردار بوده چون در آن ترکیب بربرینه که نوعی نمک آلکالوئیدیه است به مقدار زیادی وجود دارد، به همین دلیل زرشک ایرانی سیاه قیمت بالاتری دارد.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید