مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زرشک پلویی پفکی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات زرشک پلویی پفکی درجه یکقیمت زرشک پلویی پفکی بسته بندی

زرشک های پلویی یکی از انواع زرشک های قرمز رنگ خوراکی می باشد که معمولا نوع پفکی آن از استقبال بیش تری برخوردار بوده و میزان فروش آن بالا رفته است.

فروش زرشک پلویی پفکی درجه یک در این مرکز انجام می شود و معمولا در بسته بندی های نایلونی و چند گرمی ارائه می شود که می توان حتی به شکل های عمده و چند کیلویی هم آن ها را خریداری کرد.

فروش زرشک پلویی پفکی درجه یک

مشخصات زرشک پلویی پفکی درجه یک

مشخصات زرشک پلویی پفکی درجه یک زرشک های پلویی با درجه های کیفی محتلفی در بازار ها یافت می شوند که در ادامه مشخصات نوع درجه یک آن ذکر خواهد شد؛

  1. این نوع زرشک ها جزو ارقام درشت به شمار می آیند و پف کرده هستند و دلیل آن نحوه خشک شدن متفاوت این زرشک ها می باشد.
  2. از دیگر مشخصات آن ها، داشتن طعم به خصوص می باشد، به طوری که می توان از آن ها در کنار انواع غذا ها و پلو ها استفاده کرد و طعم مطلوبی به آن ها بخشید.
  3. کاملا سالم و یک دست بوده و در بین آن ها به هیچ وجه نوع آفت زده یافت نمی شود، چرا که هنگام خشک کردن بهترین انواع آن انتخاب می شود.
  4. به هیچ وجه در آن سنگریزه یافت نمی شود، چون نوع درجه یک زرشک های پفکی را قبل از تولید با آب شست و شو داده و سپس خشک می نمایند.
  5. آن ها را به راحتی می توان در هر دمایی نگه داشت و حتی برخی در فریزر و دما های پایین آن را نگه می دارند، چرا که یخ نمی زند و در عوض تر و تازه باقی می ماند.

قیمت زرشک پلویی پفکی بسته بندی

قیمت زرشک پلویی پفکی بسته بندی

  • قیمت زرشک پلویی پفکی با عوامل بسیاری بستگی دارد و در واقع باید گفت فاکتور های بسیاری باید در آن ها مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین قیمت ارائه شود.
  • هر چه درجه کیفی آن مرغوب تر باشد، قیمت های بالاتری هم دارد و در واقع تلاش بر این است که بین کیفیت محصول و قیمت آن تناسب ایجاد شود.
  • زرشک بسته بندی، بهترین نوع آن جهت خرید است چرا که کاملا پاک شده و از طرفی درون بسته های شفاف و بهداشتی پلمپ شده و به راحتی می توان به کیفیت آن اطمینان کرد.
  • درباره قیمت های آن ها در این مرکز فروش باید گفت که کاملا ارزان هستند و در صورت خرید به شکل کیلویی هم تخفیف های خوبی شامل خریداران خواهد شد.
  • در این سایت محصولات شرکت مانند زرشک های پلویی و پفکی به طور کامل معرفی شده اند و قیمت آن ها درج شده است و به راحتی می توان با کسب اطلاعات بیش تر، محصول را تهیه کرد.
محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید