مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید زرشک دانه اناری امسالی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

خصوصیات طبیعی زرشک دانه اناریفروش انواع زرشک دانه اناری امسالی

زرشک یکی از گیاهان خوراکی است که طعم ترش و خوشمزه ای دارد. زرشک با توجه به نوع درخت و نوع مکانی که در آن جا کاشت می شود انواع مختلفی دارد. زرشک دانه اناری امسالی یکی از مرغوب ترین زرشک های موجود می باشد و این نوع زرشک با توجه به شکل و شمایل خود نام گذاری شده است. به دلیل فواید زیاد و خاص زرشک، ایران و از جمله کشورهای دیگر مراکزی را تحت عنوان مرکز خرید زرشک دانه اناری امسالی را تاسیس کرده اند. خصوصیات طبیعی زرشک دانه انار یفروش انواع زرشک دانه اناری امسالی

مرکز خرید زرشک دانه اناری امسالی

خصوصیات طبیعی زرشک دانه اناری

خصوصیات طبیعی زرشک دانه اناری زرشک انواع مختلفی دارد که از نظر شکل، طعم، روش کشت، سال برداشت، سال کاشت و … با یکدیگر متفاوت هستند. زرشک دانه اناری امسالی را می توان از انواع زرشک به حساب آورد. این نوع زرشک خصوصیت هایی دارد. برای مثال:

  • چوب درخت این نوع به رنگ قهوه ای، زرد، قرمز و یا مخلوطی از این رنگ ها است.
  • در انتهای بهار و ابتدای تابستان رنگ غنچۀ این نوع زرشک زرد رنگ است.
  • در ابتدای پاییز غنچه های زرد رنگ آن، به رنگ قرمز گیلاسی در می آیند.
  • میوه این نوع درخت به شکل بیضی است که همانند دانه های انار می باشد.
  • برگ های این نوع درخت به صورت بیضی شکل می باشد و در تابستان سبز و در پاییز به رنگ زرد می باشد.

انواع زرشک در بیشتر کشورهای جهان کاشت می شود و در ایران، استان خراسان جنوبی با به دست داشتن حدود 97 درصد از کاشت و برداشت این محصول، به عنوان بزرگترین منبع زرشک ایران شناخته شده است و هرساله درآمد زیادی را از این طریق به دست می آورد.

فروش انواع زرشک دانه اناری امسالی

فروش انواع زرشک دانه اناری امسالی قیمت گذاری بر روی انواع زرشک بسیار متفاوت است. جالب است که بدانید هرچه زرشک تازه تر باشد قیمت کمتری را از آن خود خواهد کرد و هرچه زرشک خشک تر یا کم آب تر باشد قیمت بیشتری را بر روی خود می گذارد.

همچنین زرشکی که پاک نشده باشد یعنی همراه با شاخه جدا شده باشد هم از قیمت پایینی برخوردار است. برای فروش زرشک دانه اناری امسالی با قیمت مرغوب باید آن را به خوبی پاک کرده و در بسته بندی های مناسب به فروش رساند.

فروش زرشک امسالی تقریبا از اواسط یا اواخر پاییز شروع می شود و با توجه به شکل، طعم و همچنین میزان آب آن قیمت گذاری می شود. زرشک دانه اناری امسالی به دلیل تولید انبوه و همچنین مرغوبیت زیادی که دارد فروشندگان زیادی را برای خرید آن مشتاق می کند.

در بعضی از استان های کشور موسساتی تحت عنوان صادرات این نوع زرشک مشغول به کار هستند و این زرشک را با بسته بندی های مخصوص صادر می کنند. هرساله کشور ایران درآمد زیادی را بابت فروش زرشک امسالی کسب می کند.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید