مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش زرشک سیاه کوهی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید .....

نحوه برداشت زرشک سیاه کوهی مرغوبفروش زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی

میوه زرشک که از درختی همیشه سبز با برگهایی پهن حاصل شده بیش از هزاران سال است که از آن برای به دلیل فواید بی شماری که دارد در مصارف دارویی و درمانی استفاده می شود. این میوه که سم زدایی بالایی دارد در درمان بسیاری از امراض مفید بوده. به همین منظور مرکز پخش زرشک سیاه کوهی مرغوب جهت کمک به سبد اقتصادی خانوار اقدام به پخش این محصول در سراسر کشور با قیمتی ویژه و استثنایی نموده است.

مرکز پخش زرشک سیاه کوهی مرغوب

نحوه برداشت زرشک سیاه کوهی مرغوب

نحوه برداشت زرشک سیاه کوهی مرغوب امروزه با افتخار می توان گفت ایران با تولید سالانه بالغ بر 14 هزار تن زرشک اولین تولید کننده و همچنین صادر کننده زرشک در دنیا محسوب می شود. زرشک که از آن با عنوان یاقوت سرخ نیز یاد می شود با توجه به نیاز آب کمی برای رشد توانسته خودش را با شرایط آب و خاک مناطقی چون استان خراسان در کشور وقف دهد و منبع درآمد خوبی برای اهالی آن روستا به شمار رود.
انواع زرشک عبارتند از : زرشک پفکی، دانه اناری و زرشک سیاه کوهی. در این بین زرشک ایرانی کوهی به سبب عدم آفت زدگی، عدم رطوبت، رسیدگی کامل و همچنین عدم دانه های لهیده، در میان انواع دیگر زرشک تولیدی با استقبال خوبی مواجه شده است.
زرشک کوهی مرغوب تولید شده در ایران به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی، دارای کیفیت بالایی بوده و مزایای سلامتی بیشماری را نیز شامل می شود. به طور مثال می توان گفت زرشک بسیار مقوی بوده و غنی از کربوهیدرات، فیبر و چندین ویتامین و مواد معدنی هستند.
در مورد نحوه برداشت این میوه باید گفت که خوشبختانه امروزه به شکرانه پیشرفت علم و تکنولوژی روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از این روش های برداشت مکانیکی زرشک سیاه کوهی بوده. با استفاده از ماشین های تکان دهنده، با ارتعاش زرشک ها بر روی قابلهای گیرنده ماشین ریخته میشوند.
در روش دیگر که از آن با عنوان روش تلفیقی یاد می شود، ابتدا شاخه‌های پر میوه به وسیله قیچی مانند روش شاخه بر بریده شده و محصول باقی مانده بر روی درختچه به روش ضربه‌ای برداشت می‌شود.

فروش زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی

فروش زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی آیا می دانید مرکز فروش زرشک سیاه کوهی مرغوب ایرانی که این محصول را با کیفیت بالایی تولید کند کیست؟ آیا می دانید برای خرید نوع باکیفیت این محصول چه اقدامی باید انجام دهید؟
از آنجایی که زرشک کوهی اگر به بهترین شکل برداشت، سورت و آماده بسته بندی نشود برای سلامتی بسیار مضر بوده و می تواند جان انسان را به خطر بی اندازد، تهیه آن از مرکز مطمئن بسیار ضروری بوده.
مرکز فروش زرشک سیاه کوهی انواع این محصول را در شرایط کاملا ارگانیک و طبیعی تولید کرده. این مجموعه توزیعی فاکتور بهداشت را در امر بسته بندی محصول سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.
شما می توانید جهت خرید انواع زرشک ارگانیک ایرانی، به صورت آنلاین به وب سایت این مجموعه فروش مراجعه نموده و پس از مقایسه قیمت آن، تجربه خریدی آسان و باکیفیت را داشته باشید.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید