مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ زرشک پفکی درجه یک ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

ابعاد بسته بندی زرشک پفکی درجه یکخرید زرشک پفکی درجه یک صادراتی

نرخ زرشک پفکی درجه یک ارگانیک در درجه ی اول به میزان کیفیت و مرغوبیت آن بستگی دارد که خوشبختانه این نوع زرشک با وجود برخورداری از کیفیت عالی، دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان می باشد. از موارد تاثیر گذار بر قیمت این محصول می توان به: نوع بسته بندی، وزن و اندازه، برند و مارک، نوع کاربرد و مصرف، روش های خرید و غیره اشاره کرد.

نرخ زرشک پفکی درجه یک ارگانیک

ابعاد بسته بندی زرشک پفکی درجه یک

ابعاد بسته بندی زرشک پفکی درجه یک زرشک از جمله دانه های گیاهی خوراکی می باشد که به صورت درختچه در اکثر مناطق کشور ایران رشد می کند. زرشک ها اغلب دارای طعم ترش و ملس هستند و همچنین طبع آنها سرد می باشد که مصرف آن برای افراد گرم مزاج مناسب و برای کسانی که دارای مزاج سردی هستند، نامناسب می باشد که به همین علت توصیه می شود تا حد امکان این افراد از زرشک استفاده نکنند.

وجود مواد معدنی و ویتامین ها مختلف در این دانه ی گیاهی و انواع خواص دارویی و خوراکی باعث شده تا از ارزش غذایی و دارویی فراوانی برخوردار شود و در طب سنتی نیز برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار بگیرد. کاهش و کنترل فشار خون بالا، کاهش و درمان غلظت خون، پاکسازی خون از انواع آلودگی ها و عفونت ها، شفاف و براق کننده پوست و غیره از مهمترین خواص زرشک های پفکی می باشد.

در سال های اخیر به علت استقبال فراوان خریداران از خرید این محصول در بازار های فروش، اغلب تولید کنندگان این نوع محصول را در بسته بندی های متفاوت از نظر ابعاد و اندازه تولید کرده و سپس به بازارهای فروش عرضه کرده اند. از آنجایی که زرشک دارای قیمت نسبتا بالایی می باشد اغلب در ابعاد متوسط و کوچک به صورت درجه یک بسته بندی شده است تا متشریت متناسب با نیاز اقتصادی و مصرفی خود اقدام به خریداری آن نمایند.

ابعاد بسته بندی این محصول به وزن آنها بستگی دارد که اغلب در وزن های 250 گرمی، 500 و یک کیلو گرمی بسته بندی می شود.

خرید زرشک پفکی درجه یک صادراتی

خرید زرشک پفکی درجه یک صادراتی خرید زرشک پفکی صادراتی درجه یک در بازار فروش، از رونق و رواج قابل توجهی برخوردار است که دلیل آن کیفیت و مرغوبیت عالی این محصول، قیمت مناسب، بسته بندی زیبا و بهداشتی و آگاهی مردم از خواص دارویی و درمانی فراوان این محصول می باشد.

خرید زرشک پفکی صادراتی اغلب در بسته بندی های بسیار شیک و زیبا در وزن های یک کیلویی و نیم کیلویی انجام می شود که به علت بسته بندی های کاملا شیک می تواند به عنوان بهترین هدیه و سوغات نیز خریداری شود.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید