مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش زرشک سیاه کوهی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

درباره زرشک سیاه کوهی بیشتر بدانیدشرکت فروش زرشک سیاه کوهی

زرشک سیاه کوهی به صورت خودرو رشد می کند و اغلب در کنار رودخانه ها و منطقه های کوهستانی رشد می کند. جالب است بدانید این نوع زرشک برعکس زرشک قرمز بسیار گوشتی و آبدار است و بهترین گزینه برای آب گرفتن و تهیه آب زرشک است.

گیاه زرشک کوهی در آخر فصل بهار میوه می دهد و قبل از آن در فروردین و اردیبهشت شکوفه و گل می دهد. پخش این زرشک صادراتی به سراسر کشور با کیفیت بالا صورت می گیرد.

پخش زرشک سیاه کوهی صادراتی

درباره زرشک سیاه کوهی بیشتر بدانید

درباره زرشک سیاه کوهی بیشتر بدانید در اواخر خرداد زمانی که زرشک کوهی میوه داد میوه آن صورتی رنگ است و اگر می خواهیم به رنگ سیاه در بیاید باید تا شهریور و حتی اوایل مهر صبر کنیم و بعد برداشت کنیم. میوه این گیاه خودرو در درون خود چند هسته دارد که شمایل بیضی شکل دارد.

زرشک سیاه آبدار است و برای آبگیری بهترین گزینه است و با آن می توان شربت و آب زرشک مرغوبی تهیه کرد. زرشک سیاه خواص دارویی و درمانی بالایی دارد که این خواص در کتب سنتی و از زمان های گذشته تاکنون اشاره شده است.

از زرشک سیاه کوهی برای درمان رماتیسم, رفع زخم, بیماری های خونی و کلیه ای می توان استفاده کرد. تفاوت این نوع زرشک با زرشک قرمز علاوه بر رنگ در مصرف و کاربرد آنها است. زرشک قرمز برای پخت و پز است و بدون هسته می باشد ولی زرشک سیاه برای آبگیری و همچنین تهیه دمنوش است و هسته دار است.

زرشک کوهی و درختچه آن در مقابل آب شور و کم آبی مقاومت می کند ولی این مقاومت در آخر کاهش محصول را بخاطر شرایطی که این زرشک گذرانده در بر دارد. زرشک سیاه کوهی سرشار از ویتامین ث است. که خود درسبب درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرماخوردگی می شود.

خواص زرشک کوهی:

  1. آنتی باکتریال است و برای از بین بردن عفونت ها پیشنهاد می شود.
  2. به دلیل فیبر بالا برای معده درد و سلامت دستگاه گوارش مناسب است.
  3. جلوگیری از عفونت های مجاری ادراری و رفع اسهال
  4. سطح قند خون را کاهش می دهد و تنظیم ی کند و برای دیابت مصرف این نوع زرشک مفید است.
  5. زرشک کوهی فشار خون و کلسترول را کنترل و تنظیم می کند و برای بهبود بیماری های قلبی و عروقی عالی است.
  6. برای پاکسازی کبد و سم زدایی خون مفید و موثر است.
  7. عواض شیمی درمانی را کاهش می دهد و قاعدگی زنان و دختران را تنظیم می کند.
  8. یک پاک کننده و سفت کننده پوست قوی است و پوست را جوان و سالم نگه می دارد.

شرکت فروش زرشک سیاه کوهی

شرکت فروش زرشک سیاه کوهی باید بدانیم که در مصرف زرشک نباید زیاده روی کنیم زیرا بسیار مضر و خطرآفرین است مثلا مصرف بیش از اندازه آن باعث دل درد و معده درد و یبوست و نفخ می شود و برای زنان باردار نیز مصرف زرشک در آن دوران توصیه نمی شود.

شرکت زرشک سیاه کوهی فروش زرشک سیاه رنگ را با توزیع و عرضه به سراسر کشور انجام میدهد. فروش این نوع و مشتریان این زرشک بسیار هستند و بازار گرمی دارد و بسیار پررونق است.

محسن بهرامی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آنیک شما را به خرید بهترین زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید